Skip to main content

POTREBUJETE CCTV KAMERY?

Ak ste projektový manažér, manažér IT alebo majiteľ podnikateľského subjektu, robíte správnu voľbu pri investovaní do bezpečnostného kamerového systému CCTV. V súčasnosti je dôležité zabezpečiť aby ste Vy, Vaša rodina alebo Váš biznis boli chránený.

Vaša prvá línia obrany môže byť často efektívny dohľad – kamerový bezpečnostný systém. My chápeme, že výber najlepších zariadení a metód je kľúčom k ochrane všetkého, čo je pre vás najdôležitejšie. Naši odborne vyškolení špecialisti na profesionálne bezpečnostné technológie vám môžu pomôcť pri každom kroku – od určenia typu systému, ktorý potrebujete k výberu presných nástrojov a podpory.

CHCEM KAMEROVÝ SYSTÉM

Bez ohľadu na to, či vám najlepšie slúži jednoduchý kamerový systém pre Váš dom, pokročilý bezpečnostný kamerový systém pre Váš biznis alebo dokonca na mieru prispôsobené vybavenie hodné fantázie 007, ste na správnom mieste.

Naše systémy vám môžu pomôcť zabezpečiť vašu prevádzku pre bezpečnosť pracovníkov, identifikáciu strát, vandalizmu a iné situácie, ktoré majú tendenciu vzniknúť. My Vás zásobíme z nekonečného výberu prvkov bezpečnostných kamerových systémov, od rekordérov a kamier až po detské monitory, interkom a automatizované ovládanie pomocou CCTV systémov.

U nás môžete zakúpiť slovenský profesionálny sieťový rekordér MOLEKULA. Podporujeme kvalitné slovenské výrobky!